Wycieczki po regionie - nowy projekt muzeum

Muzeum Regionalne w Bełchatowie od początku istnienia promuje region bełchatowski, przedstawiając jego historię, ciekawe miejsca oraz wydarzenia. Dla wielu osób docierających do Bełchatowa stanowimy istotne źródło informacji dotyczących bazy turystycznej
i gastronomicznej.
    Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom gości odwiedzających nasze muzeum – nie tylko mieszkańców regionu, ale także osób spoza niego – planujemy zorganizowanie w okresie wakacyjnym wystawy na temat walorów turystycznych Miasta i Powiatu Bełchatowskiego.
Przy tej okazji chcielibyśmy zaprezentować także poszczególne gminy, pomioty i instytucje związane z organizacją turystyki, gastronomii oraz hotelarstwa.

W związku z planowanym przedsięwzięciem kierujemy do Państwa ofertę zaistnienia w naszym projekcie. Proponujemy umieszczenie informacji na temat sponsorów i patronów wystawy
w siedzibie muzeum, na naszej stronie internetowej oraz reklamę w publikacji wydanej do wystawy, w zamian za wsparcie finansowe i merytoryczne (przekazanie wydawnictw promocyjnych, udostępnienie informacji).

Szczegółowych informacji udzielają panie Anetta Jedynak oraz Katarzyna Oleksiewicz
pod nr telefonu 044 633 11 33 lub e-mailem (muzeum_regionalne@neostrada.pl)

Z góry dziękujemy za rozpatrzenie naszej propozycji.

Reklama:
filtry kieszeniowe Polecamy filtry kieszeniowe oraz kasetowe firmy BITEKO Polska Sp. z o.o.
Reklama:

Właścicielem witryny internetowej naszbelchatow.pl jest D.H.R. Kontakt Sp. z o.o. (www.dhrkontakt.pl).
Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie reklamy, poligrafi, tworzenia, optymalizacji, pozycjonowania,
a także audytu stron internetowych.

Fotografie przedstawione na stronie naszbelchatow.pl wykonane są przez Kamila Sabaturskiego, którego specjalnością są zdjęcia reportażowe, plenerowe oraz na potrzeby stron www.