Nazwa firmy: KNC Nieruchomości Bełchatów
Kategoria: Firmy wg branż / Nieruchomości


Dane adresowe:
/ łódzkie / Bełchatów
ul. Wojska Polskiego 27 B
97-400 Bełchatów

Dane kontaktowe:
tel. tel. 509-235-685
tel. kom. tel. 516-170-700

Oferta firmy:
KNC Nieruchomości oddział w Bełchatowie.
KNC działa od 1997 roku na podstawie licencji wydanych przez Ministra Budownictwa. Licencje zawodowe nr 1903. Obecnie KNC jako duże Konsorcjum ma 23 biura nieruchomości w Polsce oraz biura w USA, Francji, Wielkiej Brytanii oraz Chorwacji.

Misją KNC jest dbanie o bezpieczeństwo i profesjonalną obsługę transakcji naszych klientów, od tego zależy nasz wizerunek. Dzięki profesjonalnemu zarządzaniu firmą i doskonałemu wyczuciu rynku stworzyliśmy bardzo rozległą bazę ofertową sprzedaży, kupna oraz wynajmu nieruchomości.
Jako jedni z nielicznych biur w Polsce otrzymaliśmy międzynarodowy certyfikat zarządzania jakością ISO 9001:2008, stosujemy również Kartę Praw Klienta. Wszystko po to aby zapewnić naszym klientom poczucie bezpieczeństwa i utwierdzić ich w przekonaniu, że KNC to profesjonalny, godny zaufania partner stawiający jakość na pierwszym miejscu.

Serdecznie zapraszamy do biura w Bełchatowie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, w soboty istnieje możliwość ustalenia spotkania w czasie i miejscu przez Państwa wyznaczonym.www: http://belchatow.wsn.pl || e-mail: belchatow@wsn.pl


Reklama:
Polecamy:
Ostatnio dodane firmy: