Międzynarodowy cyrk WARSZAWA w Bełchatowie

Z nowym atrakcyjnym programem przybywa Cyrk Warszawa pod dyrekcją Ireny Petkow. Cyrk Warszawa to cyrk z tradycjami - istnieje od 1946 roku. W tym sezonie prezentuje międzynarodowe widowisko z udziałem wybitnych artystów z Bułgarii, Rosji i Polski. W trakcie przedstawienia będą mogli Państwo zobaczyć rewelacyjną żonglerkę ogniami w wykonaniu najmłodszego polskiego żonglera - Jakuba oraz popisy napowietrzne na szarfach , w których wystąpi absolwentka Moskiewskiej Szkoły Cyrkowej - Angelika. Mistrzowską jazdę na rowerach i monocyklach zaprezentuje polski duet Shadox, a ekwilibrystykę na drabinach Arnold Nowelis. Nasz gość Romeo z Bułgarii udowodni, że na cienkiej linie zawieszonej kilka metrów nad areną można się czuć jak na ziemi, a nawet można po niej jeździć rowerem lub stać na drabinie. Atrakcją tegorocznego widowiska jest jedyny w Polsce i jeden z nielicznych na świecie pokaz tygryso-lwów / krzyżówka tygrysa i lwa / prowadzony przez Marię i Józefa Rajczakowskich. Przez wiele lat tygryso-lwy państwa Rajczakowskich były atrakcją najlepszych cyrków europejskich i festiwali cyrkowych. Teraz ten pokaz przyjaźni człowieka z dzikimi kotami możecie zobaczyć tylko pod namiotem Cyrku Warszawa. Do łez rozbawi wszystkich niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju clown Dimo z Bułgarii. To wszystko , a nawet więcej już wkrótce pod namiotem Cyrku Warszawa w Waszym mieście. Zapraszamy.Więcej o programie i Cyrku Warszawa, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: cyrkwarszawa.bnx.pl . Ze strony można również wydrukować zniżkę uprawniającą do zakupu w kasie cyrku biletu z rabatem 20%.

BEŁCHATÓW
Osiedle Binków – obok kościoła
08.10.2011r. / sobota / godz. 17:00
09.10.2011r. / niedziela / godz. 14:00 i 17:00.

cyrk8
cyrk9
cyrk2
cyrk4
cyrk5
cyrk1
cyrk3
cyrk6
cyrk7

 

Informacje dotyczące dodawania imprez...

W celu dodania imprezy do NaszBelchatow.pl prosimy o kontakt poprzez formularz w dziale "Kontakt".

UWAGA!

Informacja o imprezie będzie zaakceptowana tylko wtedy, gdy zostanie przesłana do nas przez osobę decyzyjną danego klubu, pubu... (wymagane dane: Imię i Nazwisko oraz nr tel. kontaktowego osoby decyzyjnej - dane te będą służyły tylko i wyłącznie do celów kontaktowych pomiędzy NaszBelchatow.pl a osobą decyzyjną danego lokalu i nie będą udostępniane osobom trzecim).

Zastrzegamy sobie prawo do odmowy dodania informacji o imprezie bez podania przyczyny.

Reklama:
filtry kieszeniowe Polecamy filtry kieszeniowe oraz kasetowe firmy BITEKO Polska Sp. z o.o.
Reklama:

Właścicielem witryny internetowej naszbelchatow.pl jest F.H.U. RPNET (www.rpnet.com.pl).Fotografie przedstawione na stronie naszbelchatow.pl wykonane są przez Kamila Sabaturskiego, którego specjalnością są zdjęcia reportażowe, plenerowe oraz na potrzeby stron www.