Akcja charytatywna z siatkarzami PGE Skry Bełchatów

Siatkarze PGE Skry Bełchatów, podobnie jak w zeszłym roku przyłączyli się do wielkanocnej akcji Fundacji Herosi. Rok temu malowali pisanki, a tym razem zwierzątka kojarzące się ze świętami (kury, koguty, króliczki). Oczywiście było przy tym wiele zabawy, ale najważniejszy był cel – pomoc chorym dzieciom z oddziału onkologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Zeszłoroczne malowanie pisanek rozpoczęło szereg akcji, dzięki którym Fundacja Herosi kupiła sprzęt medyczny na ten oddział o wartości 110 000zł.

Aukcja tegorocznych świątecznych arcydzieł zakończy się 1 kwietnia po godzinie 20:00 na portalu allegro.pl Bezpośrednie linki na aukcję znajdują się na stronie Fundacji Herosi - www.herosi.eu, bądź:

- Antiga allegro.pl/item975234773_kura_stephana_antigi_fundacja_herosi.html

- Novotny allegro.pl/item975241829_krolik_jakuba_novotnego_fundacja_herosi.html

- Gacek allegro.pl/item975249075_krolik_piotra_gacka_fundacja_herosi.html

- Wlazły allegro.pl/item975253944_kogut_mariusza_wlazlego_fundacja_herosi.html

- Kurek allegro.pl/item975259405_kura_bartka_kurka_fundacja_herosi.html

 

Mariusz Wlazły i Bartosz Kurek, postanowili zareklamować licytację - zagrali w duecie - można to zobaczyć www.youtube.com/watch?v=6ID3b6ywAmg

<< powrót do aktualności

Reklama:
filtry kieszeniowe Polecamy filtry kieszeniowe oraz kasetowe firmy BITEKO Polska Sp. z o.o.
Reklama:

Właścicielem witryny internetowej naszbelchatow.pl jest F.H.U. RPNET (www.rpnet.com.pl).Fotografie przedstawione na stronie naszbelchatow.pl wykonane są przez Kamila Sabaturskiego, którego specjalnością są zdjęcia reportażowe, plenerowe oraz na potrzeby stron www.